Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky

Žáci

 1.Deloni 2  Ullrich Jakub  26:44 (1)  
   Řezáčová Verča  33:38 (3)  1:00:22 (1)
   Birnbaum Adam  37:26 (2)  1:37:48 (1)
 2.Krasořitky  Staňová Kája  35:08 (3)  
   Nováková Lůca  28:52 (1)  1:04:00 (2)
   Kohoutová Bára  38:28 (3)  1:42:28 (2)
 3.Deloni 1  Pavlovec Dan  30:46 (2)  
   Janoušková Lucka  40:37 (5)  1:11:23 (3)
   Mareš Vítek  31:45 (1)  1:43:08 (3)
 Kujeva Honipa  Kubec Honza  disk  
   Jeřábková Nina  37:44 (4)  disk
   Vávra Pavel  59:12 (4)  disk
 Kosí hlavy  Hlavatý Honza  45:03 (4)  
   Jeřábková Ema  29:35 (2)  1:14:38
   Novák Petr  55:19 (ms)  mimo soutěž
 Cumi Paši  Janda Benedikt  1:56:16 (5)  
   Leníková Jana  1:06:03 (ms)  mimo soutěž
       

Dorost

 1.Astma  Burda Matěj  36:59 (2)  
   Kameníková Andrea  34:17 (1)  1:11:16 (1)
   Nejman Standa  44:34 (2)  1:55:50 (1)
 Doxi  Boskovský Vojta  35:45 (1)  
   Hradecký Jaroušek  disk   disk (mimo soutěž)
   Boskovský Tomáš  30:06 (1)  disk (mimo soutěž)

Dospělí

 1.Kočička a kocourkové  Šákr Vítek  42:13 (6)  
   Folbrechtová Šárka  40:17 (3)  1:22:30 (3)
   Pavlovec Honza  38:18 (2)  2:00:48 (1)
 2.Kobra 11  Kobr Tomáš  42:10 (5)  
   Uhlíková Tereza  40:19 (4)  1:22:29 (2)
   Kořínek Jindřich  39:22 (3)  2:01:51 (2)
 3.Jahošť Team  Picek Štěpán  41:59 (4)  
   Valešová Jana  40:13 (2)  1:22:12 (1)
   Picek Jan  45:02 (4)  2:07:14 (3)
 4.Vlažní hoši  Novák Daniel  39:55 (3)  
   Vlažná Lucka  43:41 (6)  1:23:36 (4)
   Karvánek Matouš  45:09 (5)  2:08:45 (4)
 5.Pánci  Pávek Petr  45:23 (10)  
   Doškářová Tereza  44:01 (7)  1:29:24 (7)
   Klapka Michal  52:27 (8)  2:21:51 (5)
 6.No Chance Team  Škara Vojta  49:00 (11)  
   Kovářová Lenka  40:51 (5)  1:29:51 (8)
   Eiselt Jan  58:57 (9)  2:28:48 (6)
 7.Šimoni  Lomič Šimon  42:29 (7)  
   Marešová Pavlína  1:02:13 (14)  1:44:42 (12)
   Průcha Pavel  47:23 (6)  2:32:05 (7)
 8.Klokani s Vocasem  Balák Ota  53:22 (12)  
   Svobodová Katka  47:14 (9)  1:40:36 (10)
   Svoboda Jan  51:39 (7)  2:32:15 (8)
 9.KRK  Čech Jan  43:36 (9)  
   Šípová Jana  59:49 (13)  1:43:25 (11)
   Krausz Milan  1:04:20 (10)  2:47:45 (9)
 10.Šviháci  Švihovský Mirek  43:17 (8)  
   Švihovský Jarda  53:14 (11)  1:36:31(9)
   Švihovská Eva  1:12:50 (11)  2:49:21 (10)
 Bulinani  Horáček Michal  37:29 (2)  
   Horáčková Káťa  47:52 (10)  1:25:21(6)
   Škoda Jakub  disk  disk
 Ferda Team  Mareš Martin  37:22 (1)  
   Krafková Ita ml.  46:19 (8)  1:23:41(5)
   Kolařík Tomáš  disk  disk
 Na bednu  Nosek Petr st.  disk  
   Reisingerová Marťa  56:16 (12)  disk
   Nosek Petr ml.  disk  disk
 Tři - O  Strachota Petr  disk  
   Krafková Lucka  36:32 (1)  disk
   Suslov Sergej  37:21 (1)  disk

Veteráni ml.

 1.Plazilové  Podrábský Borek  34:11 (2)  
   Podrábská Mery  35:06 (3)  1:09:17 (2)
   Škoda Přemek  38:40 (1)  1:47:57 (1)
 2.Děčínská šlehačka  Gálus Igor  34:50 (3)  
   Patzeltová Bea  32:58 (1)  1:07:48 (1)
   Horák Martin  44:12 (3)  1:52:00 (2)
 3.Čertíci  Průcha Miloš  49:17 (6)  
   Rejholcová Andrea  32:58 (1)  1:22:15 (4)
   Dikoš Pavel  39:20 (2)  2:01:35 (3)
 4.The Best Of LTP  Bílý Petr  41:15 (4)  
   Lošťáková Ivana  35:34 (4)  1:16:49 (3)
   Bruner Luboš  48:35 (5)  2:05:24 (4)
 5.Mladý holky  Andresová Radka  58:26 (7)  
   Rejholec Michal  44:36 (6)  1:43:02 (6)
   Sucharda Jirka  44:20 (4)  2:27:22 (5)
 6.Bez - Do  Lederer Pavel  49:01 (5)  
   Nováková Jana  38:55 (5)  1:27:56 (5)
   Novák Jarda  1:04:41(8)  2:32:37 (6)
 7.Jevy Jaši  Živcová Pavlína  1:04:07 (8)  
   Čermák Jan  48:34 (7)  1:52:41(7)
   Nedvídek Martin  56:02 (6)  2:48:43 (7)
 8.P dvojky  Janatová Markéta  1:18:19 (9)  
   Jeřábková Tereza  59:13 (8)  2:17:32 (8)
   Jeřábek Petr  58:34 (7)  3:16:06 (8)
 Pohoďáci - Nehasiláci  Nehasil David  30:46 (1)  
   Nehasilová Zuzka  disk  disk
   Nehasil Vláďa  disk  disk

Veteráni st.

 1.COPánek  Cerha Milan  24:42 (1)  
   Omová Jana  32:33 (1)  57:15 (1)
   Provazník Jiří  31:20 (1)  1:28:35 (1)
 2.KEKs  Kovář Karel  28:56 (2)  
   Kovářová Alena  40:26 (4)  1:09:22 (2)
   Eiselt Miloš  32:50 (3)  1:42:12 (2)
 3.Jurodiví  Eichlerová Jana  39:06 (3)  
   Štrojsa Josef  36:30 (3)  1:15:36 (4)
   Eichler Petr  31:56 (2)  1:47:32 (3)
 4.Páv v úlu  Pávková Jana  39:33 (4)  
   Úlehla Zdeněk  32:45 (2)  1:12:18 (3)
   Úlehlová Ivana  45:03 (6)  1:57:21 (4)
 5.Naši Maši  Nedvídek Martin  46:04 (5)  
   Nedvídková Jitka  49:42 (7)  1:35:46 (5)
   Babický Tomáš  38:06 (4)  2:13:52 (5)
 6.Těžký vánek  Jedlička Miroslav  52:01(6)  
   Kubátová Ivana  43:53 (5)  1:35:54 (6)
   Jedličková Zdena  41:29 (5)  2:17:23 (6)
 7.Klasici  Štrojsová Jaroslava  54:18 (7)  
   Nejezchlebová Věra  45:42 (6)  1:40:00 (7)
   Nejezchleba Jiří  52:20 (7)  2:32:20 (7)

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA