Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky

Oficiální výsledky - mezičasy zašlu na požádání mailem

       
 
Žáci      2,8 - 4,0 km 11/12k.                                
1.Deloni s Luckou Pavlovec Dan 31:52 (1)  
  Janoušková Lucka 59:43 (1) 91:35 (1)
  Mareš Vít 29:18 (1) 120:53 (1)
2.Ema a její chlapci Paroulek Lukáš 45:43 (3)  
  Jeřábková Ema 33:52 (1) 79:35 (1)
  Kubec Jan 44:33 (3) 124:08 (2)
Deloni s Ninou Ullrich Jakub 35:53 (2)  
  Jeřábková Nina disk disk
  Kosina Matouš 34:39 (2) disk
Bez holek (mimo soutěž) Bradáč Jakub 37:38  
  Bradáč David 36:16  
  Melichar Petr 42:49  
 
Dorost     4,3 - 5,5 km 15/17k.
 
1.TéŽéVé Melichar Vojtěch 44:20 (3)  
  Štičková Anna 28:24 (1) 72:44 (1)
  Koštejn Vít 37:40 (1) 110:24 (1)
2.Tak určitě !!! Burda Matěj 40:17 (2)  
  Linková Alena 32:43 (2) 73:00 (3)
  Nejman Stanislav 45:46 (2) 118:46 (2)
3.Rychlochůzí vpřed Wolf Filip 37:01 (1)  
  Nováková Lucie 35:52 (3) 72:53 (2)
  Birnbaum Adam 61:02 (4) 133:55 (3)
4.Krasořitky Staňová Karolína 87:43 (4)  
  Kohoutová Barbora 41:42 (4) 129:25 (4)
  Kameníková Andrea 48:03 (3) 177:28 (4)
 
 Dospělí    4,7 - 6,3 km  14/21k.
 
1.Achtung der Bulldozer Zakouřil Vít 35:41 (1)  
  Kochová Nikola 36:43 (2) 72:24 (1)
  Wolf Daniel 33:03 (2) 105:27 (1)
2.Nevyzpytatelní Luštický Martin 38:17 (4)  
  Krafková Lucie 35:56 (1) 74:13 (2)
  Hradec Pavel 32:50 (1) 107:03 (2)
3.Ferda Team Kolařík Tomáš 35:49 (2)  
  Krafková Ita 38:31 (4) 74:20 (3)
  Kořínek Tomáš 36:16 (3) 110:36 (3)
4.Kočička a kocourkové Šákr Vít 38:42 (5)  
  Koutná Olga 36:51 (3) 75:33 (4)
  Pavlovec Jan 36:29 (4) 112:02 (4)
5.Kobra 11 Kobr Tomáš 36:06 (3)  
  Körberová Andrea 46:38 (6) 82:44 (5)
  Kořínek Jindřich 37:43 (5) 120:27 (5)
6.Beryho hoši Karvánek Matouš 39:03 (6)  
  Hrochová Tereza 47:15 (7) 86:18 (6)
  Srb Tomáš 50:14 (8) 136:32 (6)
7.Glory Days Krausz Milan 70:12 (8)  
  Šípová Jana 56:38 (8) 126:50 (8)
  Čech Jan 41:22 (6) 168:12 (7)
8.JoHoHo Kolman Jan 68:18 (7)  
  Kovářová Josefa 41:14 (5) 109:32 (7)
  Eiselt Jan 59:19 (9) 168:51 (8)
9.U.F.O. Martanová Dája 75:00 (9)  
  Martanová Elin 71:53 (9) 146:53 (9)
  Martan Jiří 41:29 (7) 188:22 (9)
 
 
Veteráni mladší     4,3 - 5,5 km  15/17k.
 
1.Nehasiláci Nehasil David 33:41 (2)  
  Nehasilová Zuzana 35:36 (3) 69:17 (1)
  Nehasil Vladislav 37:43 (3) 107:00 (1)
2.Děčínští vlčáci Gálus Igor 35:15 (4)  
  Patzeltová Bea 34:07 (1) 69:22 (2)
  Horák Martin 37:39 (2) 107:01 (2)
3.Klokani s Italem Vobr Marek 33:38 (1)  
  Svobodová Kateřina 36:17 (5) 69:55 (4)
  Svoboda Jan 40:24 (5) 110:19 (3)
4.Čertíci Dikoš Pavel 33:56 (3)  
  Rejholcová Andrea 35:33 (2) 69:29 (3)
  Průcha Miloslav 40:53 (6) 110:22 (4)
5.Dospělé 21 Kašková Kateřina 42:49 (6)  
  Pachnerová Dominika 36:42 (6) 79:31 (5)
  Peterka Vojtěch 36:03 (1) 115:34 (5)
6.The Best of LTP Žejdlík Michal 44:42 (7)  
  Lošťáková Ivana 35:51 (4) 80:33 (6)
  Bruner Luboš 53:15 (7) 133:48 (6)
7.Šicí stroj Krejčí Jaroslav 35:20 (5)  
  Janoušková Iveta 74:32 (8) 109:52 (7)
  Sucharda Jiří 40:22 (4) 150:14 (7)
8.Na bednu Babický Tomáš 61:40 (8)  
  Reisingerová Martina 55:22 (7) 117:02 (8)
  Nosek Petr 60:03 (8) 177:05 (8)
Venuše a Jupiter (MS) Hoidekrová Lucie 44:47  
  Paroulková Iva 34:46  
  Hoidekr Pavel 57:00  
 
 
Veteráni starší    2,8 - 4,0km  11/12k.
 
1.Plazilové Škoda Přemek 31:36 (1)  
  Podrábská Mery 22:39 (1) 54:15 (1)
  Přinda Oldřich 29:02 (1) 83:17 (1)
2.COP Cerha Milan 34:58 (2)  
  Omová Jana 33:30 (3) 68:28 (3)
  Provazník Jiří 33:10 (3) 101:38 (2)
3.Kačeři Rančák Josef 37:14 (5)  
  Jedličková Zdena 30:29 (2) 67:43 (2)
  Kořínek Zdeněk 35:26 (4) 103:09 (3)
4.Pendolíno Fürst Aleš 35:19 (3)  
  Fürstová Kateřina 36:26 (5) 71:45 (4)
  Peterka Josef 40:40 (5) 112:25 (4)
5.Jurodiví Eichlerová Jana 39:43 (6)  
  Štrojsa Josef 41:30 (6) 81:13 (6)
  Eichler Petr 32:52 (2) 114:05 (5)
6.Klasici Hlaváč Jaroslav 35:40 (4)  
  Štrojsová Jaroslava 45:29 (7) 81:09 (5)
  Nejezchleba Jiří 47:02 (6) 128:11 (6)
7.No Pasaran Doškář Boris 50:10 (7)  
  Pávková Jana 33:44 (4) 83:54 (7)
  Jedlička Miroslav 62:07 (7) 146:01 (7)
KEKs (mimo soutěž) Kovář Karel 31:49  
  Kovářová Lenka 22:11  
  Eiselt Miloš 37:41  
 
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA