Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky

Žáci  3,0 - 4,0 km   14/18 k.

1  Barevný  Pavlíková Markéta  30:30 (1)  
     Dolejší Kateřina  25:00 (1)  55:30 (1)
     Šmol David  32:51 (2)  88:21 (1)
2  Spermium Ratitae II.  Martanová Elin  32:49 (2)  
     Martanová Lea  33:57 (3)  66:46 (2)
     Peterka Jakub  38:43 (3)  105:29 (2)
3  DDM LTM  Janda Benedikt  47:20 (4)  
     Nedvídková Katka  49:54 (4)  97:14 (3)
     Janda Kryštof  47:46 (4)  145:00 (3)
   Rychlonožky  Podrábská Marie  38:15 (3)  
         
         
   Kujeva Honipa  Kubec Jan  disk  disk
     Vávra Pavel  27:23 (2)  disk
     Jeřábková Nina  31:43 (1)  disk

Dorost  3,9 - 5,2 km   19/21 k.

1  142 km  Burda Matěj  29:14 (1)  
     Kovářová Lenka  29:35 (1)  58:49 (1)
     Linková Alena  38:53 (4)  97:42 (1)
2  Bratři Perézové  Pavlovec Dan  36:59 (5)  
     Janoušková Lucka  31:31 (3)  68:30 (4)
     Mareš Vítek  31:57 (1)  100:27 (2)
3  Honzákův harém  Staňová Kája  33:43 (3)  
     Kohoutová Bára  31:12 (2)  64:55 (2)
     Kameníková Andrea  36:14 (3)  101:09 (3)
4  Na jistotu  Melichar Petr  34:51 (4)  
     Fürstová Anna  37:39 (6)  72:30 (5)
     Marek Jakub  34:51 (2)  107:21 (4)
5  Na větvi  Bradáč Jakub  42:17 (6)  
     Labská Kája  42:40 (7)  84:57 (7)
     Balcarová Barča  41:24 (5)  126:21 (5)
6  Kowalskiho holky  Bílý Jakub  42:32 (7)  
     Riby Rose  37:18 (5)  79:50 (6)
     Žejdlíková Karolína  48:12 (6)  128:02 (6)
   Ema a její chlapci  Ullrich Jakub  30:24 (2)  
     Jeřábková Ema  36:59 (4)  67:23 (3)
         


Dospělí  5,3 - 6,7 km  20/26 k. 
 

1  Nounejms  Nykodým Miloš  29:57 (1)  
     Omová Míchaela  29:24 (1)  59:21 (1)
     Oma Jakub  32:54 (4)  92:15 (1)
2  Jedna Pajda  Luštický Martin  30:14 (3)  
     Krafková Lucie  32:19 (3)  62:33 (2)
     Hradec Pavel  32:32 (3)  95:05 (2)
3  Ferda Team  Kolařík Tomáš  30:07 (2)  
     Krafková Ita  33:25 (5)  63:32 (4)
     Kořínek Tomáš  34:19 (6)  97:51 (3)
4  Aniččini kanci  Fürst Matouš  31:40 (4)  
     Štičková Anna  31:50 (2)  63:30 (3)
     Peterka Vojtěch  34:50 (9)  98:20 (4)
5  Kočička a kocourkové  Šákr Vít  36:21 (5)  
     Folbrechtová Šárka  34:11 (6)  70:32 (5)
     Pavlovec Jan  30:45 (2)  101:17 (5)
6  TéŽéVé  Melichar Vojtěch  36:56 (7)  
     Hoidekrová Lucie  37:28 (7)  74:24 (6)
     Koštejn Vít  36:40 (10)  111:04 (6)
7  Kudy ?  Pustai David  46:18 (11)  
     Poloprutská Markéta  33:00 (4)  79:18 (9)
     Schulhof Jan  34:06 (5)  113:24 (7)
8  Achtung der Bulldozer  Srb Tomáš  40:28 (8)  
     Kochová Nikola  38:19 (9)  78:47 (8)
     Zakouřil Vítek  34:41 (8)  113:28 (8)
9  Top dívka !!!  Karvánek Matouš  36:35 (6)  
     Kubecová Kateřina  37:51 (8)  74:26 (7)
     Picek Jan  41:50 (11)  116:16 (9)
10  Spermium Ratitae I.  Martan Jiří  42:23 (10)  
     Šaffková Zuzana  45:27 (10)  87:50 (10)
     Horáček Michal  34:22 (7)  122:12 (10)
   Jódlující veverky  Valešová Jana  41:56 (9)  
     Valešová Martina  disk  disk
     Kubát Pavel  28:46 (1)  disk

Veteráni mladší  3,9 - 5,2 km  19/21 k.
 

1  Forever Young  Vácha Tomáš  30:14 (4)  
     Svobodová Katka  30:46 (1)  61:00 (1)
     Svoboda Jan  29:09 (1)  90:09 (1)
2  Pohoďáci  Vobr Marek  28:35 (2)  
     Nehasilová Zuzka  33:43 (4)  62:18 (4)
     Nehasil David  32:40 (2)  94:58 (2)
3  Děčínští vlčáci  Gálus Igor  28:25 (1)  
     Patzeltová Bea  33:50 (5)  62:15 (3)
     Horák Martin  34:03 (3)  96:18 (3)
4  Ti, co zvítězí  Potštejnský Jan  29:54 (3)  
     Podrábská Mery  31:32 (2)  61:26 (2)
     Krejčí Jaroslav  35:43 (4)  97:09 (4)
5  STB  Kubec Pavel  37:51 (6)  
     Dolejší Lenka  37:02 (6)  74:53 (5)
     Průšek Petr  41:49 (6)  116:42 (5)
6  Plonková baba  Vydra Ivan  33:16 (5)  
     Jeřábková Tereza  46:29 (8)  79:45 (7)
     Doležal Miloš  38:58 (5)  118:43 (6)
7  Tučňáci  Kameníková Katka  45:03 (7)  
     Jeřábek Petr  32:53 (3)  77:56 (6)
     Tučková Monika  54:51 (7)  132:47 (7)
8  Rakety  Fürstová Katka  49:30 (8)  
     Košková Vlasta  41:29 (7)  90:59 (8)
     Marková Jana  56:50 (8)  147:49 (8)

Veteráni starší  3,0 - 4,0 km  14/18 k. 

1  Čertíci  Průcha Miloš  27:44 (1)  
     Rejholcová Andrea  26:30 (1)  54:14 (1)
     Dikoš Pavel  26:01 (1)  80:15 (1)
2  COP  Cerha Milan  29:40 (2)  
     Omová Jana  36:00 (3)  65:40 (2)
     Provazník Jiří  29:45 (2)  95:25 (2)
3  Jurodiví  Eichlerová Jana  33:54 (3)  
     Štrojsová Jaroslava  43:44 (6)  77:38 (5)
     Eichler Petr  30:15 (3)  107:53 (3)
4  Kačeři  Rančák Josef  35:36 (4)  
     Jedličková Zdena  37:12 (5)  72:48 (3)
     Kořínek Zdeněk  37:40 (6)  110:28 (4)
5  Na bednu  Babický Tomáš  35:44 (5)  
     Reisingerová Martina  44:25 (7)  80:09 (7)
     Nosek Petr  34:52 (4)  115:01 (5)
6  Troje brejle  Eiselt Miloš  41:35 (8)  
     Kovářová Alena  36:06 (4)  77:41 (6)
     Kovář Boris  37:30 (5)  115:11 (6)
7  Páv v úlu  Pávková Jana  39:03 (6)  
     Úlehla Zdeněk  34:02 (2)  73:05 (4)
     Úlehlová Ivana  46:34 (8)  119:39 (7)
8  Hlemýždi - Šneci  Doškář Boris  45:37 (9)  
     Kubátová Ivana  54:46 (10)  100:23 (9)
     Jedlička Miroslav  51:05 (9)  151:28 (8)
9  Klasici  Štrojsa Josef  57:34(10)  
     Nejezchlebová Věra  50:55 (8)  108:29 (10)
     Nejezchleba Jiří  46:29 (7)  154:58 (9)
   Smíchanka  Živcová Pavlína  39:14 (7)  
     Nedvídková Jitka  54:42 (9)  93:56 (8)
     Leníková Jana  disk  disk



 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA